Harmonogram

Szanowni!

Zapraszamy do zapoznania się z zaktualizowanym harmonogramem Konferencji. Dostępne są w nim również wykłady, które się odbędą.

W najbliższych dniach wysłane zostaną wiadomości o akceptacji referatów.

RT

Wydawnictwo UJ

Szanowni

Dziękujemy Wydawnictwu Uniwersytetu Jagiellońskiego za wsparcie naszej Konferencji, a także za przekazane książki, które będą zaprezentowane uczestnikom, którzy przedstawią najlepsze referaty i postery!

RT

PTP

Szanowni!

Dziękujemy Poznańskiemu Oddziałowi Polskiego Towarzystwa Psychologicznego za objęcie nas patronatem oraz za wsparcie finansowe! Dr Jadwiga Łuczak-Wawrzyniak w ramach współpracy Psychozjum z PTP wygłosi w trakcie Konferencji wykład. O szczegółach wkrótce!

RT

Nowy patron medialny i warsztaty!

Szanowni!

Rekrutacja została już zamknięta, zgłosiliście na naszą konferencję ponad 50 wystąpień. W najbliższym czasie ogłosimy, które abstrakty zostały zaakceptowane przez komitet naukowy. W dniu ogłoszenia listy przyjętych abstraktów otworzymy również rejestrację na warsztaty, niemniej już dzisiaj możecie się z nimi zapoznać TUTAJ.

Chcielibyśmy was również poinformować o tym, że zostaliśmy objęci kolejnym patronatem medialnym. Tym razem przez FLESZ – Studencką Telewizję WNPiD UAM.

Dziękujemy bardzo!

RT

Radio Poznań

Szanowni!

Z przyjemnością ogłaszamy, że naszym kolejnym patronem zostało Radio Poznań! Dziękujemy!

RT

GWP, Wydawnictwo Naukowe UAM oraz Komitet Naukowy

Szanowni!

Z przyjemnością przedstawiamy tegoroczny Komitet Naukowy konferencji:

Przewodniczący Komitetu: dr Dariusz Drążkowski UAM

Członkowie Komitetu:

  • dr Tomasz Jarmakowski-Kostrzanowski, UMK
  • dr Marcin Moroń, UŚ
  • dr Jolanta Enko, SWPS
  • dr Maciej Raś, UAM

Przedstawiamy również naszych nowych patronów: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne oraz Wydawnictwo Naukowe UAM. Dziękujemy za wsparcie!

RT

Zmiana terminu zgłoszeń czynnych

Szanowni,

ze względu na zbliżający się okres świąteczny, w trakcie którego przypada zakończenie możliwości nadsyłania zgłoszeń czynnych, ogłaszamy, iż możliwość nadsyłania abstraktów otwarta będzie do 22.04, nie 15.04.

RT